6 Ay CCcam Full Server

6 AY cccam server 75 TL
Sadece 6 Aylık CCcam Full HD Server 75 TL ödeyerek size Tüm Paketleri Takılmasız, Donmasız ve Çok Hızlı Şekilde Açılma Garantisi….

CCcam Destekleyen Her Cihaz Bu Hizmetten Faydalanabilir.
( Dreambox, VU+, Gigablue, Atlanta HD Box, Novacom HD, Next Minix, Korax Full HD vs..)

SkyStar 2, SkyStar 3 Digital TV Kartlarına 6 Ay CCcam Full HD Server Paylaşım Veriyoruz.

6 Aylık CCcam Server; CCcam Full Server‘larımızda Optimize Ettiğimiz Özel Bir Sistemdir. 50 Kişilik Hazırlanan Özel Bir Server Olmaktadır. Kişi Sayısı Kesinlikle 50 Den Fazla Olmayacağı İçin Server’larımızda Bir Yoğunluk Söz Konusu Olmayacaktır. Bu Server’daki Her Paketin Orginal Kartı Lokal Olup Tüm Uyduları Kapsamaktadır. Kartlar Hem Lokal , Hem 10GBBit İnternet Hızıyla Gideceği İçin , Diğer Server’larla Karşılaştırıldığında Mükemmel Bir Kanal Geçiş Hızı , Takılmasız, Donmasız, Kaliteli ve Süreklilik ile TV İzlemenin Keyfi Denebilir.

6 Ay CCcam Server ile Kanalları Kesintisiz, Takılmasız, Donmasız ve Sorunsuz izleyin.

CCcam Server‘larında İzlenilen Tüm Paketler 6 aylık cccam server‘ımızda İzlenebilmektedir. Ayrıca izleyeceğiniz kanallar aşağıda belirtilmiştir. Burdaki ayrıntı; 50 Kişiden Oluşması, Kartların Hep Lokal Olması ( dolaylı değil direkt karttan müşteriye gitmesi ) ve Çok Hızlı Olmasıdır.. Kanallar daha hızlı açılır. Donma ve kilitlenme gibi problemler , kesintiler Kesinlikle olmaz.

 

6 ay cccam server Hotbird Uydusundaki Sky Italy Paketi Serverimizde Sorunsuz Olarak Açıktır. Buna Ek Olarak İzle-Öde Prima Fila Kanalları 1 – 40 Tamamı Açıktır. Gece Adult Paket Dahil.. Bu Kalitede Dünya Serverlerinde Tektir. Ancak 24 Saat Her Zaman Her Kanal Açık Olucak Garantisi Yoktur. Tamamen Extra Gibi Düşünülmelidir. Ben Sadece Prima Kanalları İçin satın Alıcam düşüncesindeyseniz Lütfen Almayınız. Kanallar Biz Film Satın Aldıkça Açıktır. Film başı 5€ dur. Günde Ortalama 8 Film Vermektedirler. Biz Dünya Serverlerinde Yapılmayanı Yapmakta Olup VIP Serveri Açtığımız Andan İtibaren Sürekli satın Almaktayız.. Ama 40 Kanal Aynı Anda açık olmayabilir. Dönüşümlü Olarak Siz Müşterilerimizi Memnun Edecek Şekilde Hergün satın Almaktayız.

Başa dön
WhatsApp WhatsApp Canlı Destek