iptv cccam server

iptv cccam server

Türkçe Spor Kanalları, Sinema Kanalları, Türkçe Ulusal Kanallar, Türkçe Haber Kanalları, Türkçe Belgesel Kanalları, Yabancı Spor
İptv ve Webtv paketimizde 250 hd kanal bulunmaktadır.

ip tv ve web tv aynı sistem üzerinde çalışmakta olup hiç bir farklılığı bulunmamaktadir.

iptv cccam 7/24 Kesintisiz Kaliteli Sorunsuz
Takılma ve donma hiçbir zaman söz konusu değildir.
SkyStar2-3 Digital TV Kartlarına Paylaşım Veriyoruz.
Burdaki bütün paketler local kartlar ile verilmektedir.
Kesinti Donma Gibi Sorunlarımız Yoktur.
Jenerator ve UPS Sistemi Sayesinde Elektrik Kesintisinden Etkilenmez.

iptv server Dreambox, Gigablue, Atlanta HD Box, Next, Korax, Redline ve Tüm IP Tv Destekli Cihazlarda Izleyebilirsiniz.

Önerdiğimiz Cihazlar Dreambox 800 HD, Dreambox 500 HD, Atlanta HD ve Diamond Box.

webtv server kısaca web browser üzerinden vlc plugin ile Internet Explorer, Google Chorome, Mozilla Firefox, Safari, Opera Browser Programları ile izlenmesi mümkündür.
IOS Destekli IPHONE ve IPad
Android Destekli Tüm Tablet ve Telefonlarda
Smart Tv Samsung LG Philips ve Tüm Smart Tv Destekli TV’lerde Izlenmesi Mümkündür.

cccam server

Dünyanın En Büyük ve En Kapsamlı CCcam Server iptv server ‘lerine Sahibiz..
cccam server tüm uydularda TOPLAM 5000 in üzerinde kanal açmaktadır.
Serverlerimiz Linux PC Fedora Serverlerdir.
UPS Sistemi Sayesinde Elektrik Kesintisinden Etkilenmez. 7/24 Onlinedir.

Türkiyenin ve Dünyanın En güçlü Sunucularıyla yaptıgımız isler ve kalitemiz ortadadır. Gerek CCcam olsun gerek iptv de olsun Türkiyenin şuan lideriyiz.. Yayınlarımız Kendimize ait olup başka yerlerden çalma çırpma değildir. 7/24 Desteğimizle gece gündüz demeden sistemimiz faaliyet göstermektedir..

Dreambox 500s, Dreambox Dm 100, Dreambox 600 Pvr, Dreambox 800 Hd Pvr, Dreambox 8000 Hd Pvr Twin Tuner, Gigablue solo, Gigablue SE, Vu Solo, Vu Duo, Vu Uno, Vu ultimo,Atlanta Hd Box, Korax Full Hd, Korax Full X Hd, Silvermax Hd, Baff 2200 Hd, Baff 2000 Full Hd, Media Link, Yumatu Hd, Goldmaster Tüm Ethernetli Modeller, Next Tüm Ethernetli Modeller, Hiremco, Botech, Atlanta 500s, Reelbox vb. Tüm Linux İşletim Sistemli Hd ve Sd uydu alıcılarında rahatlıkla yüklenip kullanılabilir.

Donmasız Kesintisiz En iyi Cccam Full Server
Cccam Server Sistemlerinde en iyi ve sorunsuz server, kalitemizden taviz vermeden her geçen gün kendimizi geliştirmek en önemli hedeflerimizdendir. cccam server, iptv, webtv sistemlerinde takılma donma yayın kesilmesi gibi sorunlar kesinlikle olmaz ve olmayacaktır. kanal listesi veya paket listesi eklemiyorum çünkü server sistemiyle açılabilen tüm yayınlar eksiksiz ve sorunsuz bi şekilde sistemimizde açılmaktadır. 15000’e yakın HD ve SD kanal açıktır. %100 müşteri memnuniyeti en önemli hedefimizdir. WebTv HD kalitesinde yayın verilmektedir sistemimiz kesinlikle 3-5 kart ile çalışan veya paylaşımdan çalışan amatör bi sistem degildir 45.000 usd degerinde sunucuya baglı ve profesyonel kişiler tarafından yönetilmektedir ve sunucuya herbiri 200 kişilik olmak şartı ile 22 server sistemi kurulmuştur ve üyelik sayısı arttıkca bu sayı yukselmeye devam edicektir
Dreambox Uydu Alıcıları + Linux İşletim Sistemli CCcam Destekleyen Diğer Tüm Uydu Alıcıları ( Vu+, INPAX, HD Box, Atlanta HD Box, MediaLink, Hiremco, SkyBox, Next Tiger HD, Next 2000 HD, Next Dobratech HD vs..) Bu Hizmetten Yararlanabilirler.

SkyStar2 Digital TV Kart ve benzeri Tv kartlarınada Paylaşım Desteğimiz Vardır

en iyi ve en kaliteli iptv ve cccam server bizdedir. kalitenin yeni adı.. iptvserver.pro

12 aylık iptv server, cccam server, webtv server 3 ‘lü paket 250 TL
6 aylık iptv server, cccam server, webtv server 3 ‘lü paket 150 TL
12 aylık iptv server, webtv server 2 ‘li paket 150 TL
6 aylık iptv server, webtv server 2 ‘li paket 100 TL
12 aylık cccam server 125 TL 12 aylık
6 aylık cccam server 75 TL

İptv server abonelik paketimiz ile avrupa ligleri ve dünyanın bir çok ligini HD kalitede donmasız takılmasız en düşük internet hızlarında bile sorunsuz izleyebileceksiniz.
Bunun yanında en güncel filmler belgeseller ulusal yerli yabancı xxx kanallar ve Tv kanalına dileğiniz yerde ister Uydu cihazı‘nız ister Akıllı cep telefonu‘nuzdan isterseniz Smart tv istersenizde Bilgisayar‘ınızdan kolayca ulaşababileceksiniz. İptv abonelik paketi ile tüm maçları HD kalitede izleyeceksiniz.

İptv CCcam Kendi Alt Yapı Ve Kart Paylaşım Sistemini Kurmuştur. Serverimizde Tüm Yayınlarımız Hop1 Olarak Tüm Kullanıcılarımıza Ulaşır. Serverimizde Lokal 86 Lokal Paket Bulunmaktadır. Hop2 Desteğiyle Birlikte Bu Sayı 350-400 Lokal Karta Çıkmaktadır.
Tabiki Bu Özellik ve Tecrübede Sadece iptv cccam Müşterilerimize özeldir…

Başa dön
WhatsApp WhatsApp Canlı Destek